MAX1705EEE regulowany regulator napięcia QSOP16
Regulowany stabilizator napięcia 2,5-5,5Vdc
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
24,39 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
30,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: MAX1705EEE
Opis produktu
Opis produktu
Impulsowy regulator napięcia o napięciu wyjściowym 2,5-5,5V i prądzie wyjściowym 850mA
| symbol | MAX1705EEE |
| ilość kanałów | 1 |
| topologia | boost |
| napięcie wyjściowe | 2,5-5,5V |
| prąd wyjściowy | 850mA |
| napięcie zasilające | 0,7-3,6V |
| częstotliwość przełączania | 300kHz |
| obudowa | QSOP16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.