MA-1215CF lupa stołowa z podświetleniem 2,25x
Lupa stołowa podświetlana z powiększeniem 2,25x i możliwością przykręcenia do blatu.
Wystaw opinię o produkcie
203,25 zł
Cena
203,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
203,25 zł
Promocja trwa do %s
250,00 zł
Cena
250,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
250,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: MA-1215CF
Opis produktu
Opis produktu
Lupa stołowa podświetlana z powiększeniem 2,25x i możliwością przykręcenia do blatu. Niezbędny element wyposażenia każdego elektronika i nie tylko. Lupa umożliwia podświetlenie wybranego miejsca pracy jak i powiększenie obrazu podczas (lupa) prac nad precyzyjnymi elementami.
| symbol | MA-1215CF |
| źródło światła | neonówka okrągła |
| trzonek | G10q |
| moc | 22W |
| średnica lupy | 127mm |
| powiększenia | 2,25x |
| temperatura pracy | -20°C / 40°C |
| montaż | przykręcany do blatu |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.