M22S-R10K potencjometr obrotowy z wbudowaną skalą 10K 232233
Potencjometr obrotowy 10K z wbudowaną skalą i klasą szczelności IP66.
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22S-R10K
Opis produktu
Opis produktu
Potencjometr obrotowy 10K z wbudowaną skalą i klasą szczelności IP66.
| symbol | M22S-R10K |
| typ | potencjometr z skalą 232233 |
| rezystancja | 10K |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| kolor | czarny |
| skala | tak |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| wymiary | 70x29x29mm |
| przewody | 0,5-1,5mm drut 0,5-1,5mm linka |
| szczelność | IP66 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.