M22-WRLK-R przełącznik obrotowy podświetlany czerwony ON-ON 216825
Przełącznik panelowy obrotowy
- kolor czerwony
- sposób przełączania ON-ON
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-WRLK-R
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy stabilny podświetlany czerwony 2 pozycyjny, standard 22mm
| symbol | M22-WRLK-R |
| typ | przełącznik panelowy 216825 |
| kolor przełącznika | czerwony |
| typ przełącznika | stabilny ON-ON |
| podświetlenie | tak |
| kąt przełączania | 60° |
| kształt przełącznika | wystający |
| wymiar | 46x30x30mm |
| średnica przełącznika | Φ30mm |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP67 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.