M22-WLK3-R przełącznik obrotowy chwilowy podświetlany (ON)-OFF-(ON) 216835
Panelowy przełącznik obrotowy
- chwilowy
- 3-pozycyjny (ON) OFF (ON)
- podświetlany
Wystaw opinię o produkcie
52,85 zł
Cena
52,85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
65,00 zł
Cena
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-WLK3-R
Opis produktu
Opis produktu
Panelowy przełącznik obrotowy chwilowy podświetlany 3-pozycyjny (ON) - OFF - (ON)
| symbol | M22-WLK3-R |
| typ | przełącznik panelowy obrotowy 216835 |
| kolor przełącznika | czerwono - czarny |
| typ przełącznika | chwilowy |
| podświetlenie | tak |
| kolor podświetlenia | czerwony |
| ilość pozycji | 3 |
| wymiary | 46x30x30mm |
| kąt przełączania | 40° |
| kształt przełącznika | wystający |
| otwór montażowy | 22,5mm |
| szczelność | IP67 |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.