M22-PV/KC11/IY kaseta z przyciskiem bezpieczeństwa 216525
Kaseta sterownicza z przyciskiem bezpieczeństwa
Wystaw opinię o produkcie
162,60 zł
Cena
162,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
121,95 zł
Promocja trwa do %s
200,00 zł
Cena
200,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
150,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: M22-PV/KC11/IY
Opis produktu
Opis produktu
Kaseta sterownicza z przyciskiem bezpieczeństwa
| symbol | M22-PV/KC11/IY |
| typ | kaseta wyłącznika bezpieczeństwa 216525 |
| wymiary | 100x80x70mm |
| ilość przycisków | 1 |
| kształt przycisku | grzybek |
| styk | NC + NO |
| podświetlenie | brak |
| zwolnienie | poprzez pociągnięcie |
| średnica czoła | 38mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.