M22-PV-K02 wyłącznik bezpieczeństwa bez podświetlenia 216515
Wyłącznik bezpieczeństwa
- bez podświetlenia
- odblokowanie poprzez pociągnięcie
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-PV-K02
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa bez podświetlenia, odblokowanie poprzez pociągnięcie
| symbol | M22-PV-K02 |
| typ | wyłącznik bezpieczeństwa 216515 |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt | grzybkowy |
| kolor | czerwony |
| właściwości | odblokowanie przez pociągnięcie |
| styki | 1x NO |
| szczelność | IP66; IP69 |
| podświetlenie | brak |
| średnica zewnętrzna | 38mm |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| średnica czoła | 35mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.