M22-PV-K01 wyłącznik bezpieczeństwa nie podświetlany NC 216515
Wyłącznik bezpieczeństwa
- bez podświetlenia
- odblokowanie poprzez pociągnięcie
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-PV-K01
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa bez podświetlenia, odblokowanie poprzez pociągnięcie
| symbol | M22-PV-K01 |
| typ | przełącznik bezpieczeństwa 216515 |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt | grzybkowy |
| kolor | czerwony |
| właściwości | odblokowanie przez pociągnięcie |
| styki | 1x NO |
| szczelność | IP66; IP69 |
| podświetlenie | brak |
| średnica przycisku | 38mm |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.