M22-LED-G kontrolka LED zielona, 12-30Vac/dc 216559
Kontrolka LED do przełączników panelowych serii RMQ
- kolor zielony
- zasilanie 12-30Vac/dc
Wystaw opinię o produkcie
24,39 zł
Cena
24,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
14,63 zł
Promocja trwa do %s
30,00 zł
Cena
30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
18,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-LED-G
Opis produktu
Opis produktu
Kontrolka LED do przełączników panelowych serii RMQ
| symbol | M22-LED-G |
| typ | kontrolka LED 216559 |
| podświetlenie | LED |
| kolor świecenia | zielony |
| wyprowadzenia | zaciski śrubowe |
| średnica przewodu | 0,75 - 2,5mm drut |
| średnica przewodu | 0,5 - 2,5mm linka |
| napięcie zasilające | 12 - 30Vac/dc |
| prąd | 5 - 15mA |
| wymiary | 38x37x10mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| seria | RMQ |
Zastosowanie
M22-LED-G jest kontrolka LED służącym do sygnalizowania statusu pracy urządzenia, podświetlenia przycisków.
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja towaru
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.