M22-L-R oprawka kontrolki LED czerwona, czoło płaskie 216772
Oprawka lampki sygnalizacyjnej serii RMQ-Titan
- kolor czerwony
- standard 22mm
Wystaw opinię o produkcie
17,89 zł
Cena
17,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
22,00 zł
Cena
22,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: M22-L-R
Opis produktu
Opis produktu
Oprawka lampki sygnalizacyjnej serii RMQ-Titan
| symbol | M22-L-R |
| typ | oprawka kontrolki LED 216772 |
| standard przełącznika | M22 |
| podświetlenie | tak |
| kolor podświetlenia | czerwony |
| wymiary | 30x30x30mm |
| średnica czoła | 29,7mm |
| otwór montażowy | Φ22,5mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
| seria | RMQ |
Zastosowanie
Lampka M22-L-R służy do wizualnej sygnalizacji pracy urządzenia, charakteryzuje się solidną konstrukcją, wysokim stopniem ochrony umożliwiającym zastosowanie w przemyśle.
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.