M22-DP-G wyłącznik bezpieczeństwa z samopowrotem zielony 216716
Wyłącznik bezpieczeństwa z samopowrotem
- bez podświetlenia
- kolor zielony
Wystaw opinię o produkcie
32,52 zł
Cena
32,52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
32,52 zł
Promocja trwa do %s
40,00 zł
Cena
40,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-DP-G
Opis produktu
Opis produktu
Wyłącznik bezpieczeństwa bez podświetlenia z samopowrotem
| symbol | M22-DP-G |
| typ | przełącznik bezpieczeństwa 216716 |
| ilość pozycji | 2 |
| kształt | grzybkowy |
| kolor | zielony |
| kolor podstawy | |
| właściwości | samopowrót |
| szczelność | IP66; IP69 |
| podświetlenie | brak |
| wymiary | 37x43x37mm |
| otwór montażowy | Φ22mm |
| średnica czoła | 35mm |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.