M22-CK11 element stykowy NC + NO zacisk sprężynowy 107940
Element stykowy do przełączników
- styk NC + NO
- wyprowadzenie zacisków sprężynowe.
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
16,29 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
20,04 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: M22-CK11
Opis produktu
Opis produktu
Element stykowy do przełączników, styk NO + NC, wyprowadzenie zacisków sprężynowe.
| symbol | M22-CK11 107940 |
| konfiguracja styku | NO + NC |
| wyprowadzenia | sprężynowe |
| obciążalność styku | 5A / 600Vac |
| obciążalność styku | 1A / 250Vdc |
| wymiary | 38x32x10mm |
| średnica przewodu | 0,5-1,5mm drut |
| średnica przewodu | 1x (0,75-2,5mm) z tulejką 2x (0,5-0,75mm) z tulejką |
| średnica przewodu | 0,5-2,5mm linka |
| temperatura pracy | -25°C / 70°C |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.