LiYCY3x1 przewód sterownicy w ekranie
Przewód sterowniczy 3 żyłowy w ekranie
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LIYCY3X1,0
Opis produktu
Opis produktu
Przewód sterowniczy 3 żyłowy w ekranie.
| symbol | LIYCY3x1,0 |
| ilość żył | 3 |
| średnica przewodu | 1,00mm |
| średnica zewnętrzna | 5,7mm |
| napięcie znamionowe | 500V |
| napięcie testowe | 1500V |
| min. rezystancja izolacji | 133MΩ x Km |
| max. pojemność skuteczna | 120nF/Km |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.