LiYCY12x0,5 przewód sterowniczy w ekranie
Przewód sterowniczy 12 żyłowy w ekranie.
Wystaw opinię o produkcie
8,60 zł
Cena
8,60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
8,60 zł
Promocja trwa do %s
10,58 zł
Cena
10,58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,58 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LIYCY12X0,50
Opis produktu
Opis produktu
Przewód sterowniczy 12 żyłowy w ekranie.
| symbol | LIYCY12x0,5 |
| ilość żył | 12 |
| średnica przewodu | 0,50mm |
| średnica zewnętrzna | 8,1mm |
| napięcie znamionowe | 500V |
| napięcie testowe | 1500V |
| min. rezystancja izolacji | 39MΩ x Km |
| max. pojemność skuteczna | 120nF/Km |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.