LiYCY10x0,25 przewód sterowniczy w ekranie
Przewód sterowniczy 10 żyłowy w ekranie.
Wystaw opinię o produkcie
6,10 zł
Cena
6,10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,10 zł
Promocja trwa do %s
7,50 zł
Cena
7,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,50 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LIYCY10X0,25
Opis produktu
Opis produktu
Przewód sterowniczy 10 żyłowy w ekranie.
| symbol | LIYCY10x0,25 |
| ilość żył | 10 |
| średnica przewodu | 0,25mm |
| średnica zewnętrzna | 6,4mm |
| napięcie znamionowe | 500V |
| napięcie testowe | 1500V |
| min. rezystancja izolacji | 79MΩ x Km |
| max. pojemność skuteczna | 120nF/Km |
| temperatura pracy | -30°C / 70°C |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.