Lgy 6,0mm 750V przewód instalacyjny linka - żółto / zielony
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
Wystaw opinię o produkcie
4,88 zł
Cena
4,88 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,88 zł
Promocja trwa do %s
6,00 zł
Cena
6,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
6,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LGY6,0 ŻÓŁTO-ZIELONY
Opis produktu
Opis produktu
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
| symbol | Lgy 6,0 ŻÓŁTO / ZIELONY |
| typ przewodu | Lgy |
| napięcie znamionowe | 750V |
| średnica żyły | 6,0mm |
| kolor izolacji | żółto / zielony |
| rodzaj | linka |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| rodzaj izolacji | PVC |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.