Lgy 1,0mm 500V przewód instalacyjny linka - zielony
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,81 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LGY1,0 ZIELONY
Opis produktu
Opis produktu
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
| symbol | Lgy 1,0 ZIELONY |
| typ przewodu | Lgy |
| napięcie znamionowe | 300/500V |
| średnica żyły | 1,0mm |
| kolor izolacji | zielony |
| rodzaj | linka |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| rodzaj izolacji | PVC |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.