Lgy 0,75mm 500V przewód instalacyjny linka - brązowy
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,06 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,30 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LGY0,75 BRĄZOWY
Opis produktu
Opis produktu
Przewód o żyle miedzianej wielodrutowej, giętkiej oraz o izolacji z polwinitu.
| symbol | Lgy 0,75 BRĄZOWY |
| typ przewodu | Lgy |
| napięcie znamionowe | 300/500V |
| średnica żyły | 0,75mm |
| kolor izolacji | brązowy |
| rodzaj | linka |
| temperatura pracy | -40°C / 105°C |
| rodzaj izolacji | PVC |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.