Lampa stroboskopowa 6x LED, mocowanie na śrubę
Lampa błyskowa ostrzegawcza z możliwością przykręcenia do samochodu.
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: ART18
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Producent
KAMAR Knapkiewicz Spółka komandytowo-akcyjna
Al. Armii Krajowej 254
85-689 Bydgoszcz, Polska
Opis produktu
Opis produktu
Lampa błyskowa ostrzegawcza z możliwością przykręcenia do samochodu.
| symbol | ART18 |
| typ | lampa stroboskopowa |
| napięcie zasilające | 12-24Vdc |
| źródło światła | 6x LED |
| moc | 18W |
| wymiary | 119x31mm |
| mocowanie | śruba |
| wyjście | przewód 20cm |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.