Ładowarka samochodowa USB + 3.0, podświetlenie niebieskie
Uniwersalna ładowarka telefonów, tabletów, nawigacji.
Posiada wyjścia
- USB A
- USB A Quik Charge 3.0
Ładowarka posiada niebieskie podświetlenie
Wystaw opinię o produkcie
50,41 zł
Cena
50,41 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,41 zł
Promocja trwa do %s
62,00 zł
Cena
62,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
62,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 010857
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Uniwersalna ładowarka telefonów, tabletów, nawigacji.
| symbol | 010857 |
| typ | ładowarka USB |
| wyjście | gniazdo USB A |
| napięcie wyjściowe | 5V / 2,4A |
| wyjście | gniazdo USB A Quik Charge 3.0 |
| napięcie wyjściowe | 5V / 3A |
| podświetlenie | niebieskie |
| wyjście | konektor 6,3x0,8mm |
| otwór montażowy | 30mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.