Ładowarka akumulatorów żelowych 13,8V / 1,5A
Ładowarka impulsowa umożliwiająca naładowanie akumulator żelowego
- napięcie wyjściowe 13,8Vdc
- prąd 1,5A
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: 9474
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Ładowarka impulsowa umożliwiająca naładowanie akumulator żelowego o napięciu 12V
| symbol | 9474 |
| typ | ładowarka akumulatorów żelowych |
| napięcie zasilające | 230Vac |
| napięcie wyjściowe | 13,8Vdc |
| prąd | 1,5A |
| moc | 22W |
| wyjście | krokodylek |
| długość przewodu | 1,5m |
| zabezpieczenie | przeciążeniowe, zwarciowe |
| wymiary | 77x30x82mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.