LXHL MD1D dioda LED 1W czerwona gwiazda, jasność 44lm
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
- kolor świecenia czerwony
- jasność 44lm
Wystaw opinię o produkcie
28,46 zł
Cena
28,46 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
28,46 zł
Promocja trwa do %s
35,00 zł
Cena
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
35,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LXHL-MD1D
Opis produktu
Opis produktu
Dioda LED dużej mocy - emiter z radiatorem
| symbol | LXHL MD1D |
| kolor świecenia | czerwony |
| napięcie znamionowe | 2,2Vdc |
| prąd znamionowy | 350mA |
| jasność świecenia | 44ml |
| moc świecenia | 1W |
| kąt świecenia | 120° |
| długość fali | 625nm |
| typ | emiter |
| klosz | przeźroczysty |
| montaż | przykręcany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Precyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.