LW26-10-M0-F/2P 102 przełącznik krzywkowy obrotowy ON-OFF-ON, 10A / 400Vac
Przełącznik obrotowy krzywkowy montowany na panel. Tryb przełączania ON-OFF-ON
- ilość torów 2
- ilość przełożeń 3
Wystaw opinię o produkcie
60,98 zł
Cena
60,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,98 zł
Promocja trwa do %s
75,00 zł
Cena
75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
75,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LW26-10-M0-F/2P102
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy krzywkowy montowany na panel.
| symbol | LM26-10-M0-F/2P 102 |
| typ | przełącznik krzywkowy obrotowy na panel |
| ilość torów | 2 |
| ilość pozycji | 3 |
| sposób przełączania | ON-OFF-ON |
| napięcie znamionowe | 400Vac |
| prąd | 10A |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| opis płyta czołowa | 1 0 2 |
| kąt przełączania | 60° |
| otwór montażowy | 8mm |
| montaż | na panel |
| wymiar panelu czołowego | 30x30mm |
| średnica przełącznika | 32mm |
| głębokość przełącznika | 38mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.