LW26-10-M0-F/1P 0-6 przełącznik krzywkowy obrotowy OFF-6x ON, 10A / 400Vac
Przełącznik obrotowy krzywkowy montowany na panel.
- ilość torów 1
- ilość przełożeń 7
Wystaw opinię o produkcie
73,17 zł
Cena
73,17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
73,17 zł
Promocja trwa do %s
90,00 zł
Cena
90,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
90,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LW26-10-M0-F/1P0-6
Opis produktu
Opis produktu
Przełącznik obrotowy krzywkowy montowany na panel.
| symbol | LM26-10-M0-F/1P 0-6 |
| typ | przełącznik krzywkowy obrotowy na panel |
| ilość torów | 1 |
| ilość pozycji | 7 |
| sposób przełączania | OFF-6x ON |
| napięcie znamionowe | 400Vac |
| prąd | 10A |
| wyprowadzenia | śrubowe |
| opis płyta czołowa | 0 1 2 3 4 5 6 |
| kąt przełączania | 45° |
| otwór montażowy | 8mm |
| montaż | na panel |
| wymiar panelu czołowego | 30x30mm |
| średnica przełącznika | 32mm |
| głębokość przełącznika | 46mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.