LTV817A transoptor, wyjście tranzystorowe DIP4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
Wystaw opinię o produkcie
0,81 zł
Cena
0,81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,49 zł
Promocja trwa do %s
1,00 zł
Cena
1,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,60 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LTV817A
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym.
| symbol | LTV817A |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 6V |
| prą wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 35V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | 5kV |
| montaż | przewlekany |
| obudowa | DIP4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.