LTV357T transoptor wyjście tranzystorowe; SOIC4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
0,57 zł
Cena
0,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,57 zł
Promocja trwa do %s
0,70 zł
Cena
0,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,70 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LTV357T
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | LTV357T |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | 6V |
| prą wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 35V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | |
| czas wyłączenia | |
| napięcie izolacji | |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SOIC4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.