LTV354T transoptor, wyjście tranzystorowe; SOIC4
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
Wystaw opinię o produkcie
0,65 zł
Cena
0,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,65 zł
Promocja trwa do %s
0,80 zł
Cena
0,80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
0,80 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LTV354T
Opis produktu
Opis produktu
Pojedynczy transoptor z wyjściem tranzystorowym
| symbol | LTV357T |
| ilość kanałów | 1 |
| wyjście | tranzystorowe |
| napięcie wejściowe | |
| prą wejściowy | 50mA |
| napięcie wyjściowe | 35V |
| prąd wyjściowy | 50mA |
| czas załączania | 4us |
| czas wyłączenia | 18us |
| napięcie izolacji | 3,75kV |
| montaż | powierzchniowy |
| obudowa | SOIC4 |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.