LTC6269IMS8 wzmacniacz operacyjny SOIC8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 350MHz
Wystaw opinię o produkcie
27,64 zł
Cena
27,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
27,64 zł
Promocja trwa do %s
34,00 zł
Cena
34,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
34,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LTC6269IMS8
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia wynoszącym 350MHz i szybkości narastania zbocza 400V/us
| symbol | LTC6369IMS8 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 350MHz |
| szybkość narastania | 400V/μs |
| napięcie zasilające | 3,1-5,25V |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | SOIC8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.