LT3430EFE przetwornica DC/DC TSSOP16
Układ przetwornicy DC/DC
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LT3430EFE
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy DC/DC
| symbol | LT3430EFE |
| typ | przetwornica AC/DC |
| napięcie zasilające | 5,5-60V |
| prąd zasilający | 2,5mA |
| napięcie wyjściowe | 1,2-45V |
| prąd | 3A |
| częstotliwość | 200kHz |
| rezystancja przełączania | 0,1Ω |
| prąd wyłączenia | 30μA |
| napięcie referencyjna | 1,2V |
| obudowa | TSSOP16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.