LT1364CN8 wzmacniacz operacyjny DIP8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 70MHz
Wystaw opinię o produkcie
25,20 zł
Cena
25,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
25,20 zł
Promocja trwa do %s
31,00 zł
Cena
31,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
31,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LT1364CN8
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 70MHz
| symbol | LT1364CN8 |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 70MHz |
| szybkość narastania | 1000V/μs |
| napięcie zasilające | ±2,5 - 15V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Inni klienci kupili również ...
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.