LRS-150-24 modułowy zasilacz impulsowy 24V 12,5A 150W
Modułowy zasilacz impulsowy 24V
Obudowa metalowa
Wyprowadzenia listwa zaciskowa
Wystaw opinię o produkcie
105,69 zł
Cena
105,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
105,69 zł
Promocja trwa do %s
130,00 zł
Cena
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LRS-150-24
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
| napięcie wyjściowe | 24V |
| prąd wyjściowy | 6,5A |
| moc | 150W |
| napięcie zasilające | 90-264Vac; 220-370Vdc |
| liczba wyjść | 2 |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| zabezpieczenie | przegrzanie, przeciążenie, zwarcie |
| wymiary | 159x97x30mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.