LRS-150-12 modułowy zasilacz impulsowy 12V / 12,5A / 150W
Zasilacz LRS-150-12 w obudowie metalowej, przeznaczony jest do pracy w systemach oświetleniowych, elektroniki przemysłowej. Wyposażony jest w układy zabezpieczające zapewniające bezawaryjna pracę.
Wystaw opinię o produkcie
138,21 zł
Cena
138,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
138,21 zł
Promocja trwa do %s
170,00 zł
Cena
170,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
170,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LRS-150-12
Bezpieczeństwo produktu
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Opis produktu
Opis produktu
Modułowy zasilacz impulsowy o mocy 150W o napięciu wyjściowym wynoszącym 12Vdc i obciążalności prądowej do 12,5A.
| symbol | LRS-150-12 |
| napięcie wyjściowe | 12Vdc |
| prąd wyjściowy | 12,5A |
| napięcie znamionowe | 85-264Vac |
| moc | 150W |
| ilość wyjść | 1 |
| sprawność | 85% |
| połączenie elektryczne | listwa zaciskowa |
| temperatura pracy | -20°C / 70°C |
| zabezpieczenie | przeciążenie, przegrzanie, zwarcie |
| montaż | |
| wymiar | 129x97x30mm |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.