LR18XBN12DPRY-E2 czujnik indukcyjny M18, PNP NO/NC, zakres działania 12mm
LR18XBN12DPRY-E2 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, wykorzystywany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
130,08 zł
Cena
130,08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
130,08 zł
Promocja trwa do %s
160,00 zł
Cena
160,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
160,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LR18XBN12DPRY-E2
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 12mm i wyjściu typu PNP NO/NC
| symbol | LR18XBN12DPRY-E2 |
| typ | czujnik indykcyjny |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 12mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ18x61,5mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.