LR12XBN04DPR czujnik indukcyjny PNP NO/NC, zakres działania 4mm
LR12XBN04DPR to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, przeznaczony do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów w automatyce przemysłowej.
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LR12XBN04DPR
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 4mm i wyjściu typu PNP NO / NC.
| symbol | LR12XBN4DPR |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10 - 30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x55mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.