LR12XBN04DPR-E2 czujnik indukcyjny PNP NO/NC, zakres działania 4mm
LR12XB04DPR-E2 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, wykorzystywany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
81,30 zł
Cena
81,30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
81,30 zł
Promocja trwa do %s
100,00 zł
Cena
100,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
100,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LR12XBN04DPR-E2
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 0-8mm i wyjściu typu PNP NO / NC
| symbol | LR12XBN04DPR-E2 |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 10 - 30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x71mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.