LR12XBF04DPRY czujnik indukcyjny PNP NO/NC, zakres działania 4mm
LR12XBF04DPRY to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, wykorzystywany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
89,43 zł
Cena
89,43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
89,43 zł
Promocja trwa do %s
110,00 zł
Cena
110,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
110,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LR12XBF04DPRY
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NO / NC
| symbol | LR12XBF04DPRY |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x55mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.