LR12XBF04DPRY-E2 czujnik indukcyjny PNP NO/NC, zakres działania 4mm
LR12XBF04DPRY-E2 to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Lanbao, wykorzystywany w automatyce przemysłowej do bezdotykowego wykrywania metalowych obiektów.
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LR12XBF04DPRY-E2
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP NO + NC
| symbol | LR12XBF04DPRY-E2 |
| wyjście | PNP / NO + NC |
| strefa działania | 4mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x60mm |
| wyjście | złącze M12 4pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.