LR12BF02DNC-E2 czujnik indukcyjny M12, NPN / NC, zakres działania 2mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 2mm
- wyjście NPN NC
- średnica M12
Wystaw opinię o produkcie
97,56 zł
Cena
97,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
97,56 zł
Promocja trwa do %s
120,00 zł
Cena
120,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
120,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LR12BF02DNC-E2
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu NPN / NC
| symbol | LR12BF02DNC-E2 |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NC |
| strefa działania | 2mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ12x65mm |
| wyjście | złącze M12 4 pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.