LNK6777K-TL przetwornica AC/DC + kontroler SMPS, eSOP11
Przetwornica napięcie AC/DC
Wystaw opinię o produkcie
12,20 zł
Cena
12,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,20 zł
Promocja trwa do %s
15,00 zł
Cena
15,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
15,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LNK6777K-TL
Opis produktu
Opis produktu
Przetwornica napięcia AC/DC
| symbol | LNK6777K-TL |
| typ | przetwornica AC/DC |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| napięcie wyjściowe | 50V |
| częstotliwość przełączania | 132kHz |
| moc wyjściowa | 36W |
| temperatura pracy | -40°C / 125°C |
| obudowa | eSOP11 |
| montaż | powierzchniowy |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.