LNK305DN przetwornica AC/DC + kontroler SMPS; SO8
LNK305DN to energooszczędny, zintegrowany układ scalony przetwornicy AC/DC z rodziny LinkSwitch-TN firmy Power Integrations, przeznaczony do budowy nieizolowanych zasilaczy o małej mocy w obudowie do montażu powierzchniowego (SMD).
Wystaw opinię o produkcie
3,25 zł
Cena
3,25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,25 zł
Promocja trwa do %s
4,00 zł
Cena
4,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LNK305DN
Opis produktu
Opis produktu
Układ przetwornicy AC/DC o napięciu wyjściowym 5,8V, prądzie 280mA
| symbol | LNK305DN |
| typ | przetwornica AC/DC |
| moc | |
| częstotliwość przełączania | 66kHz |
| napięcie wyjściowe | 5,8V |
| rezystancja w stanie przewodzenia | 12Ω |
| prąd wyjściowy | 280mA |
| napięcie zasilające | 85-265Vac |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.