LM8-3002PB czujnik indukcyjny M8, PNP / NC, zakres działania 2mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 2mm
- wyjście PNP NC
- średnica M8
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM8-3002PB
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 2mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | LM8-3002PB |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| zakres działania | 2mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 150mA |
| wymiary | Φ8x50mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.