LM8-3001PBT czujnik indukcyjny M8, PNP / NC, zakres działania 1mm
LM8-3001PBT to indukcyjny czujnik zbliżeniowy produkcji firmy Autonics, przeznaczonego do bezdotykowego wykrywania obiektów wykonanych z różnych materiałów.
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM8-3001PBT
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu PNP / NC
| symbol | LM8-3001PBT |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | PNP / NC |
| strefa działania | 1mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ8x50mm |
| wyjście | gniazdo M8 3pin |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.