LM8-3001NB czujnik indukcyjny M8, NPN / NC, zakres działania 1mm
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny
- strefa działania 1mm
- wyjście NPN NC
- średnica M8
Wystaw opinię o produkcie
56,91 zł
Cena
56,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
56,91 zł
Promocja trwa do %s
70,00 zł
Cena
70,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
70,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM8-3001NB
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik zbliżeniowy indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu NPN / NC
| symbol | LM8-3001NB |
| typ | czujnik indukcyjny |
| wyjście | NPN / NC |
| zakres działania | 1mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 10-30Vdc |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ8x45mm |
| wyprowadzenia | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.