LM8-3001NA czujnik indukcyjny M8, NPN-NO, zakres działania 1mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu NPN NO
Wystaw opinię o produkcie
48,78 zł
Cena
48,78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
48,78 zł
Promocja trwa do %s
60,00 zł
Cena
60,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
60,00 zł
Promocja trwa do %s
produkt dostępny na zamówienie
Kod produktu: LM8-3001NA
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 1mm i wyjściu typu NPN NO
| symbol | LM8-3001NA |
| wyjście | NPN / NO |
| strefa działania | 1mm |
| czoło | schowane |
| napięcie zasilające | 6-36Vdc |
| prąd | 150mA |
| wymiary | Φ8x50mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.