LM7322MAX wzmacniacz operacyjny SO8
Wzmacniacz operacyjny
- ilość wzmacniaczy 2
- pasmo przenoszenia 20MHz
Wystaw opinię o produkcie
9,76 zł
Cena
9,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
9,76 zł
Promocja trwa do %s
12,00 zł
Cena
12,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
12,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM7322MAX
Opis produktu
Opis produktu
Podwójny wzmacniacz operacyjny o paśmie przenoszenia 20MHz
| symbol | LM7322MAX |
| typ | wzmacniacz operacyjny |
| ilość wzmacniaczy | 2 |
| pasmo przenoszenie | 20MHz |
| szybkość narastania | 18V/μs |
| napięcie zasilające | 2,5-32V |
| temperatura pracy | |
| obudowa | SO8 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.