LM5115MTCX kontroler przełączający TSSOP16
Jednokanałowy kontroler przełączający
Wystaw opinię o produkcie
5,69 zł
Cena
5,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
5,69 zł
Promocja trwa do %s
7,00 zł
Cena
7,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
7,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM5115MTCX
Opis produktu
Opis produktu
Jednokanałowy kontroler przełączający
| symbol | LM5115MTCX |
| typ | układ przełączający |
| ilość wyjść | 1 |
| częstotliwość przełączania | 50kHz - 1000kHz |
| prąd wyjściowy | 2,5A |
| napięcie zasilające | 4,5-7,5V |
| obudowa | TSSOP16 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.