LM4950TS stereofoniczny wzmacniacz audio 2x 3,1W; klasa AB; TO263-9
Monofoniczny / stereofoniczny wzmacniacz audio
- klasa AB
- moc mono 7,5W
- stereo 2x3,1W
- zasilanie 9,6-16Vdc
Wystaw opinię o produkcie
10,57 zł
Cena
10,57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
10,57 zł
Promocja trwa do %s
13,00 zł
Cena
13,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
13,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM4950TS
Opis produktu
Opis produktu
Monofoniczny / stereofoniczny wzmacniacz audio w klasie AB; moc mono 7,5W, stereo 2x3,1W
| symbol | LM4950TS |
| typ | wzmacniacz audio |
| klasa wzmacniacza | AB |
| moc wyjściowa mono | 7,5W / 8Ω |
| moc wyjściowa stereo | 2x3,1W / 4Ω |
| impedancja wyjściowa | 4-8Ω |
| napięcie zasilające | 9,6-16Vdc |
| temperatura pracy | -40°C / 85°C |
| obudowa | TO263-5 |
| montaż | powierzchniowy |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.