LM40-2020C czujnik indukcyjny M40, SCR NO-NC; zakres działania 20mm
Czujnik indukcyjny o strefie działania 20mm i wyjściu typu SCR NC / NO.
Wystaw opinię o produkcie
40,65 zł
Cena
40,65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
40,65 zł
Promocja trwa do %s
50,00 zł
Cena
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
50,00 zł
Promocja trwa do %s
Kod produktu: LM40-2020C
Opis produktu
Opis produktu
Czujnik indukcyjny o strefie działania 20mm i wyjściu typu SCR NC / NO.
| symbol | LM40-2020C |
| wyjście | SRC NO / NC |
| strefa działania | 20mm |
| czoło | wysunięte |
| napięcie zasilające | 90-250Vac |
| prąd | 200mA |
| wymiary | Φ40x70mm |
| wyjście | przewód 2m |
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.