LM386 monofoniczny wzmacniacz audio 700mW; klasa AB; DIP8
Monofoniczny wzmacniacz audio
- klasa AB
- moc wyjściowa 700mW
- układ scalony LM386
- zasilanie 4-12Vdc
Wystaw opinię o produkcie
1,63 zł
Cena
1,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
1,63 zł
Promocja trwa do %s
2,00 zł
Cena
2,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
2,00 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LM386
Opis produktu
Opis produktu
Monofoniczny wzmacniacz audio w klasie AB i mocy wyjściowej 750mW
| symbol | LM386 |
| klasa wzmacniacza | AB |
| moc wyjściowa | 700mW |
| ilość kanałów wyjściowych | 1 |
| impedancja wyjściowa | 8-32Ω |
| napięcie zasilające | 4-12Vdc |
| prąd zasilania | 4mA |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | DIP8 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 0
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.