LM334Z źródło prądowe TO92
Regulowane źródło prądowe
- wykrywanie stan niski / wysoki
- prąd wyjściowy 1uA - 10mA
- napięcie odniesienia 1,24 - 5,3V
Wystaw opinię o produkcie
3,66 zł
Cena
3,66 zł
bez VAT
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
3,66 zł
Promocja trwa do %s
4,50 zł
Cena
4,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
4,50 zł
Promocja trwa do %s
brak towaru
Niedostępny
Kod produktu: LM334Z
Opis produktu
Opis produktu
Źródło prądowe 1uA - 10mA
| symbol | LM334Z |
| typ | regulowane źródło prądowe |
| regulacja prądu | 1μA - 10mA |
| dokładność | 2% |
| napięcie zasilające | 1-40V |
| napięcie odniesienia | 1,24-5,3V |
| temperatura pracy | 0°C / 70°C |
| obudowa | TO92 |
| montaż | przewlekany |
Pliki do pobrania
Pliki do pobrania
Specyfikacja produktu
Opinie
Opinie
Liczba ocen: 1
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.